مدارک زبان اسپانیایی

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. تحصیل در اسپانیا
  4. chevron_right
  5. مدارک زبان
  6. chevron_right
  7. مدارک زبان اسپانیایی
معرفی:

مهمترین مدرک زبان قابل قبول برای ادامه تحصیلی در اسپانیا، سطح B2 زبان اسپانیایی می‌باشد. برای اثبات این سطح، می‌توانید مدارک معتبری مانند DELE (Diploma de Español como Lengua Extranjera) را به ارمغان بیاورید. این مدرک توسط اداره آموزشی Cervantes صادر می‌شود و به عنوان معیاری شناخته شده در سطح B2 شناخته می‌شود. بردهای آزمون این مدرک شامل مهارت‌های شنیداری، خوانداری، نوشتاری و صحبت کردن می‌باشد و به آن اعتبار یبورد. البته بهتر است قبل از امتحان، خود را به خوبی برای آزمون آماده کنید تا بهترین عملکرد را ارائه دهید.

مدارک زبان اسپانیایی:
  • DELE  ، مدرک رسمی زبان اسپانیایی است که توسط Instituto Cervantes صادر می شود. این مدرک در سراسر جهان معتبر است و توسط دانشگاه ها، مؤسسات آموزشی و کارفرمایان پذیرفته می شود.

DELE دارای شش سطح از A1 تا C2 است که A1 سطح مبتدی و C2 سطح پیشرفته است. داشتن این مدرک در هر سطحی میتواند به اخذ پذیرش تحصیلی در مقاطع مختلف تحصیلی در دانشگاه های اسپانیا به شما کمک کند.

آزمون های DELE در مراکز آزمون معتبر در سراسر جهان برگزار می شوند. برای شرکت در آزمون DELE، باید از طریق وب سایت Instituto Cervantes ثبت نام کنید.

لازم به توضیح است این مدرک تاریخ انقضا ندارد و  آزمون Dele  در سطوح مختلف از A1  تا B2   در کانون زبان ایران معمولا دو بار در سال برگزار میشود و هزینه شرکت در این  آزمون حدود 200 یورو است

 

  • SIELE  ، مدرک زبان اسپانیایی است که توسط دانشگاه های اسپانیا و آمریکای لاتین صادر می شود. این مدرک در سراسر جهان معتبر است و توسط دانشگاه ها، مؤسسات آموزشی و کارفرمایان پذیرفته می شود.

   SIELE نیز دارای شش سطح از A1 تا C2 است. داشتن این مدرک در هر سطحی میتواند به اخذ پذیرش تحصیلی در مقاطع مختلف تحصیلی در دانشگاه های اسپانیا به شما کمک کند. آزمون های SIELE در مراکز آزمون معتبر در سراسر جهان برگزار می شوند. در ایران این آزمون در مراکز زیر یرگزار میشود:

1- آموزشگاه زبان ایران کمبریج

2- آموزشگاه زبان البرز در تهران

هزینه شرکت در آزمون SIELE حدود 150 یورو است.