مجوز نمایندگی

نمایندگی ها

نماينده رسمي دپارتمان مديريت، دانشگاه UAB

موسسه آرکا دانش پارسیان تنها موسسه اعزام دانشجو در ایران است که دارای مجوز رسمی از بهترین دانشگاه اسپانیا برای جذب و اعزام دانشجو در دوره‌های تخصصی مدیریت بازرگانی، بازاریابی و تجارت در مقطع کارشناسی‌ارشد می‌باشد.

تقاضای بسیار داوطلبان برای دوره‌های حرفه‌ای و تخصصی مدیریت در مقطع فوق‌ لیسانس و نیاز روز افزون به دانش حرفه‌ای تجارت و بازرگانی و همچنین تعامل موسسه با دپارتمان مدیریت دانشگاه آتونوما که به عنوان بهترین دانشگاه اسپانیا شناخته می‌شود، باعث گردید که موسسه آرکا دانش پارسیان به عنوان تنها مرکز تخصصی اعزام دانشجو به اسپانیا در ایران شناخته شود که با داشتن مجوز رسمی از یکی از دپارتمان‌های مدیریت دانشگاه آتونومای بارسلونا (UAB) مجوز اعزام دانشجو برای دوره‌های تخصصی مدیریت بازرگانی،بازاریابی و تجارت را داشته باشد.

این دوره ها در دو رشته زیر ارائه می‌شود:

مدیریت بازرگانی بین المللی
مدیریت بازاریابی

این رشته‌ها در دپارتمان اقتصاد و بازرگانی واقع در مرکز پردیس دانشگاهی دانشگاه اتونومای بارسلونا برگزار می‌شود. ضمنا این دوره ها کاملا به زبان انگلیسی تدریس می‌شوند.

نماينده رسمي موسسه زبان مديترانه بارسلونا

موسسه زبان مديترانه در شهر بارسلونا يكي از قوي ترين و با كيفيت ترين موسسات زبان اين كشور مي باشد.اين موسسه كه در مركز بارسلونا واقع شده ، با ارائه دوره هاي متفاوت و گسترده و با داشتن فضايي مدرن و هوشمند، نه تنها به عنوان يك موسسه ي زبان معتبر محسوب مي شود بلكه ميتوان مديترانه را يك مجموعه ي فرهنگي-آموزشي وسيع به حساب آورد.

همكاري اين موسسه با بهترين دانشگاه اسپانيا، دانشگاه بارسلونا(UB) ، مهر تاييدي است بر كيفيت و اعتبار اين موسسه خوش نام اسپانيايي. در همين راستا مفتخريم به اطلاع شما عزيزان برسانيم كه موسسه آركا دانش پارسيان تنها مركزي است كه نماينده ي رسمي موسسه زبان مديترانه مي باشد و اميدواريم با همكاري با اين مركز معتبر، بتوانيم به علاقه مندان زبان اسپانيايي و تحصيل در اسپانيا كمك شاياني نماييم.

نماینده رسمی دانشگاه شهر مورسیا

موسسه آرکا دانش پارسیان نماینده دانشگاه UCAM واقع در شهر مورسیا می باشد و این فرصت مناسبی است که دانشجویان مستعد در تمامی مقاطع تحصیلی اعم از لیسانس، فوق لیسانس و دکتری و حتی رشته های پزشکی ، دندانپزشکی و دارو سازی در یکی از بهترین مراکز علمی اسپانیا به ادامه تحصیل بپردازند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *