معرفی موسسه

موسسه آرکا دانش پارسیان با هدف كمك به ارتقای سطح علمی جامعه و ایجاد زمینه ارتباط علمی بیشتر با دانشگاه‌های خارج از كشور تاسیس گردیده است. این موسسه با دارا بودن کادرتحصیل کرده و مجرب در زمینه ادامه تحصیل دراسپانيا و اروپا ( اخذ پذیرش تحصیلی در مقاطع کارشناسی ،کارشناسی ارشد و دکترا) مشغول به فعالیت می باشد. فراهم ساختن شرایط رشد علمی برای دانشجویان مستعد ایرانی و جلب مشاركت مردمی در زمینه تربیت نیروی انسانی متخصص مورد نیاز كشور از اهداف تاسیس این موسسه می باشد.

ارتباطات گسترده موسسه با دانشگاه ها و مراكز علمي معتبر كشور اسپانيا، موجب شده است كه موسسه آركا دانش پارسيان به عنوان اولين و تنها موسسه اعزام دانشجو باشد كه موفق به كسب نمايندگي و مجوز همكاري با دپارتمان مديريت و بازرگاني دانشگاه UAB شده است. همچنين اين موسسه تنها نماينده رسمي موسسه زبان اسپانيايي ” مديترانه” مي باشد.

اين موسسه زبان با همكاري دانشگاه بارسلونا”UB”، يكي از معتبرترين و با كيفيت ترين موسسات زبان اسپانيايي است.كسب نمايندگي از اين دو مركز مهم در اسپانيا، بيانگر تجربه فراوان و ارتباطات گسترده ي موسسه و تامين كننده ي اهداف بلند موسسه كه همانا ارتقاي سطح علمي دانش آموختگان ايراني و نيز گسترش ارتباطات بين دو كشور مي باشد، خواهد بود.کلیه ی فعالیت های موسسه اعم از اخذ پذیرش، خدمات ویزا و رزواسیون محل اقامت چه در داخل و چه درخارج از کشور، توسط نمایندگان مجرب این موسسه انجام می‌شود.

همچنين موسسه آركا دانش پارسيان با هدف ارتقاي سطح دانش زبان دانشجويان اقدام به انجام فعاليتهايي نظير برگزاري دوره هاي تخصصي و كاربردي زبان اسپانيايي و انگليسي نموده است. اميد است با ارائه اين خدمات بتوانيم مجموعه اي كامل در جهت تحقق اهداف دانشجويان فراهم نماييم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *