مجوزهای موسسه

معرفی موسسه

موسسه آرکا دانش پارسیان با هدف كمك به ارتقای سطح علمی جامعه و ایجاد زمینه ارتباط علمی بیشتر با دانشگاه‌های خارج از كشور تاسیس گردیده است. این موسسه با دارا بودن کادرتحصیل کرده و مجرب در زمینه ادامه تحصیل دراسپانيا و اروپا ( اخذ پذیرش تحصیلی در مقاطع کارشناسی ،کارشناسی ارشد و دکترا) مشغول به فعالیت می باشد.

حضور اساتيد دانشگاه هاي مادريد در موسسه

نمایندگی ها

نماينده رسمي دپارتمان مديريت، دانشگاه UAB

موسسه آرکا دانش پارسیان تنها موسسه اعزام دانشجو در ایران است که دارای مجوز رسمی از بهترین دانشگاه اسپانیا برای جذب و اعزام دانشجو در دوره‌های تخصصی مدیریت بازرگانی، بازاریابی و تجارت در مقطع کارشناسی‌ارشد می‌باشد.

مجوزهای موسسه

معرفی موسسه

موسسه آرکا دانش پارسیان با هدف كمك به ارتقای سطح علمی جامعه و ایجاد زمینه ارتباط علمی بیشتر با دانشگاه‌های خارج از كشور تاسیس گردیده است. این موسسه با دارا بودن کادرتحصیل کرده و مجرب در زمینه ادامه تحصیل دراسپانيا و اروپا ( اخذ پذیرش تحصیلی در مقاطع کارشناسی ،کارشناسی ارشد و دکترا) مشغول به فعالیت می باشد. فراهم ساختن شرایط رشد علمی برای دانشجویان مستعد ایرانی و جلب مشاركت مردمی در زمینه تربیت نیروی انسانی متخصص مورد نیاز كشور از اهداف تاسیس این موسسه می باشد.

ارتباطات گسترده موسسه با دانشگاه ها و مراكز علمي معتبر كشور اسپانيا، موجب شده است كه موسسه آركا دانش پارسيان به عنوان اولين و تنها موسسه اعزام دانشجو باشد كه موفق به كسب نمايندگي و مجوز همكاري با دپارتمان مديريت و بازرگاني دانشگاه UAB شده است. همچنين اين موسسه تنها نماينده رسمي موسسه زبان اسپانيايي ” مديترانه” مي باشد.

اين موسسه زبان با همكاري دانشگاه بارسلونا”UB”، يكي از معتبرترين و با كيفيت ترين موسسات زبان اسپانيايي است.كسب نمايندگي از اين دو مركز مهم در اسپانيا، بيانگر تجربه فراوان و ارتباطات گسترده ي موسسه و تامين كننده ي اهداف بلند موسسه كه همانا ارتقاي سطح علمي دانش آموختگان ايراني و نيز گسترش ارتباطات بين دو كشور مي باشد، خواهد بود.کلیه ی فعالیت های موسسه اعم از اخذ پذیرش، خدمات ویزا و رزواسیون محل اقامت چه در داخل و چه درخارج از کشور، توسط نمایندگان مجرب این موسسه  انجام می‌شود.

همچنين موسسه آركا دانش پارسيان با هدف ارتقاي سطح دانش زبان دانشجويان اقدام به انجام  فعاليتهايي نظير برگزاري دوره هاي تخصصي و كاربردي زبان اسپانيايي و انگليسي نموده است. اميد است با ارائه  اين خدمات بتوانيم مجموعه اي كامل  در جهت تحقق اهداف دانشجويان فراهم نماييم.

مجوز نمایندگی

نمایندگی ها

نماينده رسمي دپارتمان مديريت، دانشگاه UAB

موسسه آرکا دانش پارسیان تنها موسسه اعزام دانشجو در ایران است که دارای مجوز رسمی از بهترین دانشگاه اسپانیا برای جذب و اعزام دانشجو در دوره‌های تخصصی مدیریت بازرگانی، بازاریابی و تجارت در مقطع کارشناسی‌ارشد می‌باشد.

تقاضای بسیار داوطلبان برای دوره‌های حرفه‌ای و تخصصی مدیریت در مقطع فوق‌ لیسانس و نیاز روز افزون به دانش حرفه‌ای تجارت و بازرگانی و همچنین تعامل موسسه با دپارتمان مدیریت دانشگاه آتونوما که به عنوان بهترین دانشگاه اسپانیا شناخته می‌شود، باعث گردید که موسسه آرکا دانش پارسیان به عنوان تنها مرکز تخصصی اعزام دانشجو به اسپانیا در ایران شناخته شود که با داشتن مجوز رسمی از یکی از دپارتمان‌های مدیریت دانشگاه آتونومای بارسلونا (UAB) مجوز اعزام دانشجو برای دوره‌های تخصصی مدیریت بازرگانی،بازاریابی و تجارت را داشته باشد.

این دوره ها در دو رشته زیر ارائه می‌شود:

  • مدیریت بازرگانی بین المللی
  • مدیریت بازاریابی

این رشته‌ها در دپارتمان اقتصاد و بازرگانی واقع در مرکز پردیس دانشگاهی دانشگاه اتونومای بارسلونا برگزار می‌شود. ضمنا این دوره ها کاملا به زبان انگلیسی تدریس می‌شوند.

نماينده رسمي موسسه زبان مديترانه بارسلونا

موسسه زبان مديترانه در شهر بارسلونا يكي از قوي ترين و با كيفيت ترين موسسات زبان اين كشور مي باشد.اين موسسه كه در مركز بارسلونا واقع شده ، با ارائه دوره هاي متفاوت و گسترده و با داشتن فضايي مدرن و هوشمند، نه تنها به عنوان يك موسسه ي زبان معتبر محسوب مي شود بلكه ميتوان مديترانه را يك مجموعه ي فرهنگي-آموزشي وسيع به حساب آورد.

همكاري اين موسسه با بهترين دانشگاه اسپانيا، دانشگاه بارسلونا(UB) ، مهر تاييدي است بر كيفيت و اعتبار اين موسسه خوش نام اسپانيايي. در همين راستا مفتخريم به اطلاع شما عزيزان برسانيم كه موسسه آركا دانش پارسيان تنها مركزي است كه نماينده ي رسمي موسسه زبان مديترانه مي باشد و اميدواريم با همكاري با اين مركز معتبر، بتوانيم به علاقه مندان زبان اسپانيايي و تحصيل در اسپانيا كمك شاياني نماييم.

نماینده رسمی دانشگاه شهر مورسیا

موسسه آرکا دانش پارسیان نماینده دانشگاه UCAM واقع در شهر مورسیا می باشد و این فرصت مناسبی است که دانشجویان مستعد در تمامی مقاطع تحصیلی اعم از لیسانس، فوق لیسانس و دکتری و حتی رشته های پزشکی ، دندانپزشکی و دارو سازی در یکی از بهترین مراکز علمی اسپانیا به ادامه تحصیل بپردازند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 3 + 15 =

    سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
    پشتیبانی آنلاین آرکا پارسیان
    لطفا بر روی نام پشتیبان کلیک کنید تا بتوانید در واتس اپ به او پیام دهید. لازم به ذکر است، شما باید بر روی سیستم و یا موبایل خود نرم افزار "Whatsapp" را داشته باشید تا بتوانید پیام ارسال کنید.