میزان حقوق کاری در اسپانیا

توسط دانستنیهادر 2020-11-26

میزان حقوق کاری در اسپانیا

یکی از اولین اقداماتی که افراد قبل از ورود به اسپانیا باید انجام دهد این است که آیا اصلا این کشور به تخصص و رشته ی او نیاز دارد یا خیر. دلیل اصلی مهاجرت به این کشور برای اکثر افراد تحصیل است. در چند سال اخیر با اخذ سیاست‌های درست اقتصادی، شرایط کار در اسپانیا تغییر کرده و بهبود یافته است. مخصوصاً اگر آشپزی یا هر کار دیگری در زمینه توریسم انجام می‌دهید ، کار در اسپانیا را جدی بگیرید.

درصورتی در این کشور به دنبال مشاغلی با سطح پایین می‌گردید، باید بدانید که در یک صف طولانی قرار خواهید گرفت که خود مردم اسپانیا در جلوی آن صف ایستاده‌اند. به همین خاطر قبل از تصمیم برای شروع زندگی در اسپانیا، مطمئن شوید که هنری هر چند کوچک دارید.

بسیار مهم هست فرد از این موضوع مطمئن باشد که شغل او جز مشاغل مورد نیاز اسپانیا هست یا خیر ، تا تلاش او در راستای کاریابی بی نتیجه نماند. از این رو در این بخش مشاغل مورد نیاز به جهت کاریابی به همراه میزان حقوق دریافتی در هر یک را لیست کرده ایم.

مشاغل مورد نیاز در کشور اسپانیا میانگین درآمد (یورو)
مدیریت منابع انسانی ۴,1۵۰
مدیریت فروش ۷,۶5۰
مدیریت پروژه ۵,۹0۰
مدیریت MBA ۸,84۰
مدیریت گردشگری ۷,۲5۰
مهندسی نیروی دریایی 6,5۱۰
مهندسی صنایع ۴,۸۶۰
مهندسی الکترونیک 6,۲5۰
مهندسی فناوری اطلاعات ۴,1۳۰
مدیریت ساخت و ساز ۱۰,۹7۰
مهندس معماری ۴,۷5۰
مهندس عمران ۴,۷5۰
مهندس مکانیک ۴,900
مهندس کشتی ۵,۸0۰
مهندس برق ۵,۲۰۰
پزشک ۱۲,۰۰۰
آتش نشان ۳,50۰
خلبان ۶,۰۲۰

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • یازده − 7 =

    سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
    پشتیبانی آنلاین آرکا پارسیان
    لطفا بر روی نام پشتیبان کلیک کنید تا بتوانید در واتس اپ به او پیام دهید. لازم به ذکر است، شما باید بر روی سیستم و یا موبایل خود نرم افزار "Whatsapp" را داشته باشید تا بتوانید پیام ارسال کنید.