تحصیل و زندگی

توسط دانستنیهادر 2018-06-09

معرفی دانشگاه های اسپانیا

دانشگاه فنی والنسیا

دانشگاه فنی والنسیا یک دانشگاه دولتی واقع در والنسیاست .فعالیت این دانشگاه متمرکز بر علم و فن آوری است. این دانشگاه در سال 1968 به عنوان مدرسه پلی تکنیک عالی والنسیا تاسیس شد

مطالعه بیشتر…

معرفی رشته های تحصیلی

حقوق تجارت
رشته حقوق تجارت مخصوص افرادی است که علاقه مند به تحصیل در رشته هایی در زمینه تجارت ، امور مالیاتی ،مدیریت مالی و حقوق کمپانی ها و شرکت میباشند .
این رشته امکان ادامه تحصیل تا مقطع دکتری را دارد و دانشجویان با تحصیل این رشته میتوانند در امور مربوط تجارت شرکت ها – حقوق کمپانی ها و تنظیم قرار دادها و مدیریت نیروی انسانی مهارت و تخصصی لازم را کسب کنند .
این رشته که جزو رشته های مطرح در اسپانیا میباشد در دانشگاه های ممتاز اسپانیا مانند دانشگاه بارسلونا و به زبان اسپانیایی ارائه میگردد.

دانشگاه مورسیا UCAM

دانشگاه مورسیا به عنوان قطب ورزش در میان دانشگاههای اسپانیا شناخته می شود.

مطالعه بیشتر…

معرفی دانشگاههای اسپانیا

دانشگاه UAB، دهمین دانشگاه برتر جوان دنیا

مطالعه بیشتر…

معرفی رشته های تحصیلی

بیومدیکال
یکی از رشته های مهم و خاص در کشور اسپانیا رشته بیومدیکال بوده که شاید رشته ای همسان و همانند  ان در ایران وجود ندارد .این رشته، رشته ای تحقیقاتی و کاملا علمی است که دپارتمان های بیولوژی،داروسازی و پزشکی در ان دخالت دارند . عملیات درمانگاهی و بخش های تحقیقاتی بیوتکنولوژی ،مراکز تحقیقاتی و بیماری های انسانی ،سرطان و متابولیسم،موجب تمایز این رشته شده وبه همین دلیل بهترین دانشگاه های اسپانیا اقدام به ارائه این رشته کرده اند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • سه × چهار =

    سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
    پشتیبانی آنلاین آرکا پارسیان
    لطفا بر روی نام پشتیبان کلیک کنید تا بتوانید در واتس اپ به او پیام دهید. لازم به ذکر است، شما باید بر روی سیستم و یا موبایل خود نرم افزار "Whatsapp" را داشته باشید تا بتوانید پیام ارسال کنید.