مزایای کشور اسپانیا از دیدگاه مهاجرین

اسپانیا یکی از مقاصد ارجح برای بسیاری از توریست های سراسر دنیا و کسانی که می خواهند زندگی جدیدی را در کشور جدیدی شروع کنند، می باشد. و این بدین معنی است که بسیاری از مهاجران شروع به پروسه ی قانونی اخذ اجازه اقامت در اسپانیا می کنند. اگر می خواهید راهکارهای مفید درباره اینکه چگونه به اسپانیا مهاجرت کنید را بیابید، این مقاله مخصوص شماست!

 

چرا اسپانیا و فقط اسپانیا؟

برای مهاجرت آسان به اسپانیا باید ابتدا به پاسخ این سوال پرداخت که چرا اسپانیا را انتخاب کرده اید. ما با هزاران متقاضی ای که به اسپانیا مهاجرت کرده اند سر و کار داشته ایم و تاکنون، هیچکدام از آنها از انتخابشان ناراضی نبوده اند. در واقع برعکس، آنها کاملا از تجربه ی جدیدشان خوشحال بودند!

و دلیل آن هم واضح است: سرزمین اسپانیا مکان ایده آلی برای افراد خارجی است که آرزوی مهاجرت دارند.

اما دقیقا چرا؟ چه چیزی اسپانیا را تا این حد متمایز و خاص می کند؟

ما در اینجا به چندین دلیل برای انتخاب کشور اسپانیا برای مهاجرت اشاره می کنیم.

 

  • اسپانیا بعنوان یک جامعه آزاد درنظر گرفته می شود

اسپانیا یکی از آزاد اندیش ترین کشورهای دنیاست. تحقیقات اجتماعی اروپاییان نشان می دهد که 80 درصد شهروندان اسپانیایی، انسان هایی آزاد اندیش هستند.

بنابراین، تلفیق شما با فرهنگ این کشور بعنوان یک مهاجر، برای شما مشکلی ایجاد نمی کند. این پروسه به راحتی طی می شود و نیازی نیست شما عادت های فرهنگی خود را تغییر دهید.

 

  • اسپانیا دارای یکی از متنوع ترین فرهنگ هاست

اسپانیا از زمان شکل گیری، بر پایه ی گروه های غیریکنواخت و متنوع ساخته شده است و قطعا هرکدام از آنها تفاوتهای زیادی با هم دارند در نتیجه یک تنوع و تقسیم فرهنگی بوجود آمده است. در کل، اسپانیا کشوری است که شامل مجموعه ای از نواحی با سنت ها و شاخصه های مخصوص به خود می باشد. این کشور دارای مردمی از سراسر جهان است بنابراین هرگونه تفاوتی، نرمال محسوب می شود و مردم کاملا پذیرای آن هستند. علاوه بر آن، شما می توانید دایره ی ارتباطی خود را با هرکس که دوست دارید، تشکیل بدهید.

 

  • در اسپانیا، اجتماع زیادی از مهاجرین وجود دارد

این مورد، دلیل اصلی انتخاب اسپانیا بعنوان مقصد مهاجرت برای شهروندان اروپایی و غیر اروپایی می باشد. اجتماع مهاجرین در همه جا یافت می شوند. کافیست در گوگل یک کافه تریا در شهر بارسلونا یا مادرید را سرچ کنید و ملیت مشتریان آنجا را مشاهده کنید.

علاوه بر این، شروع زندگی در اسپانیا اصلا سخت نیست چون شما با گروه وسیعی از مردم همفکر با خودتان که در موقعیت مشابه شما هستند یا زمانی در این موقعیت بوده اند مواجه می شوید. مردمی که کشور خود را ترک کردند تا آینده ی جدیدی در اسپانیا بسازند و آنها نیز پروسه ی مشابه شما را طی کردند، پس شما می توانید از کمک آنها بهره مند شوید.

بعلاوه، دیدار با مردم و دوستی با افراد جدید کاملا ساده است زیرا آنها مردمی هستند که مراسم هایی را ترتیب می دهند تا با یکدیگر دیدار داشته باشند.

 

  • اسپانیا مردمی خوشگذران دارد

مردم اسپانیا علاقه ی زیادی به بیرون رفتن از خانه دارند. آنها واقعا از وقت گذراندن با یکدیگر در بیرون از خانه و رفتن به بار لذت می برند. شما در هر زمان از شبانه روز می توانید مردم را در خیابان ببینید. برای صرف صبحانه، ناهار، عصرانه و شام. اسپانیایی ها زیاد به بیرون می روند. همین امر سبب ایجاد اتمسفر مجذوب کننده ای در شهرهایی مثل مادرید و بارسلونا می شود و تجربه ای کاملا منحصر به فرد است.

 

  • اسپانیا دارای 47 مکان میراث جهانی یونسکو می باشد

درکنار غذاهای متنوع وآب و هوای مناسب، اسپانیا مزایای دیگری نیز دارد. اسپانیا سومین کشور جهان است که دارای مکانهای میراث جهانی می باشد. این بدین معناست که اگر شما عاشق اکتشاف و گشت و گذار مکانهای جدید باشید، اسپانیا و فرهنگ گسترده اش در خدمت شما خواهد بود! در آنجا، جاهای زیادی برای کشف وجود دارد چون اسپانیا اصلا کشور خسته کننده ای نیست.

 

  • کوه و دریا: عالی ترین ترکیب

و این یکی از دلایل اصلی ای است که بسیاری از مردم، اسپانیا را بعنوان کشور مقصد خود انتخاب می کنند.

مناظر اسپانیا کاملا متنوع هستند. به عبارت دیگر، شمال کشور پر از کو ها و مناظر سرسبز است و گزینه های شما برای ورزش هایی مثل رفتن به کوهنوردی و یا دوچرخه سواری کوهستانی زیاد است.

اما اگر شما به جنوب اسپانیا بروید، نوار ساحلی مدیترانه ای با سواحل زیبای خود شما را شگفت زده خواهد کرد. اگر شما به دنبال مقداری استراحت هستید، این ناحیه مختص شماست! اما یک وجه اشتراک بین شمال و جنوب اسپانیا وجود دارد و آن چیزی نیست بجز غذاهای لذیذ اسپانیایی! بعد از امتحان این خوراک ها، شما هرگز به غذای دیگری رجوع نمی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *