ديدنيهاي اسپانيا-بخش اول

توسط در توریسم و گردشگری 19 خرداد 1397

ديدنيهاي اسپانيا - بخش اول

کشور اسپانیا جزو یکی از زیبا ترین کشورهای اروپایی می باشد که دارای شهر های بسیار زیبا و تاریخی می باشد .شهر بارسلون یکی از مهمترین و زیباترین شهرهای اسپانیا به شمار می آید . سالیانه گردشگران زیادی به این شهرکه اتفاقا پر جمعیت ترین شهر اسپانیا نیز می باشد , می آیند. بارسلون، در ساحل شمال شرقی مدیترانه واقع شده و در زمینه های مختلفی از جمله هنر , تحصیلات , هنر و آموزش دارای فعالیتهای موفقی می باشد .

 

•   کلیسای ساگرادا فامیلیا-(Sagrada Familia)

ساگرادا فامیلیا (واژهٔ لاتین به معنی خانوادهٔ مقدس) کلیسایی در شهر بارسلون است که علاوه بر مکان مذهبی بودن از جاذبه‌های گردشگری این شهر محسوب می‌شود. این کلیسای کاتولیک از سال ۱۸۸۲ میلادی در حال ساخت بوده و پیش‌بینی می‌شود که تا سال ۲۰۲۶ ساخت آن تمام نخواهد شد. این کلیسا را آنتونیو گائودی (۱۸۲۸-۱۹۲۶)معمار مشهور اسپانیایی طراحی کرد که ۱۵ سال آخر عمرش را صرف تکمیل این کلیسا نمود.

•   دهکده  اسپانیول- (Poble Español)

يکي از پربازديدترين مکان هاي گردشگري بارسلون، موزه طبيعي پوبله اسپانيول است. اين موزه در واقع دهکده اي با 117 ساختمان و کوچه و خيابان و نماد فرهنگ ها و سنت هاي مختلف کشور اسپانيا است. اين دهکده، ساختمان ها و معماري هاي مختلف و نژاد و فرهنگ هاي متفاوت دارد.

شايد شما زمان کافي براي سفر به شهرهاي مختلف اسپانيا را نداشته باشيد به همين دليل با رفتن به اين دهکده کوچک مي توانيد در مورد کشور اسپانيا، نژادها، سنت ها، فرهنگ و انواع سبک هاي زندگي در آن اطلاعات کاملي کسب کنيد.

اين دهکده موزه مانند در دامنه کوه Mointjuic واقع شده است. مساحت آن حدود 42 هزار متر مربع است. البته علاوه بر ساختارهاي معماري، آثار هنري ديگري همچون صنايع دستي و تابلوهاي نقاشي نيز در اين دهکده در معرض ديد عموم قرار دارند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • یک + هشت =