پیام جناب آقای حسن قشقاوی سفیر جدید ایران در اسپانیا به هموطنان عزیز مقیم

توسط در اخبار 14 آذر 1397

پیام جناب آقای حسن قشقاوی سفیر جدید ایران در اسپانیا به هموطنان عزیز مقیم

                                               به نام خدا

هموطنان عزیز مقیم اسپانیا؛

سلام و درود بر شما

افتخار دارم به اطلاع شما گرامیان برسانم که اینجانب از روز دوشنبه 28 آبان ماه 1397 دوره جدید مأموریت خود به عنوان سفیر جمهوری اسلامی ایران نزد پادشاهی اسپانیا را آغاز نمودم. طی حدود چهار دهه فعالیت سیاسی و اجتماعی از جمله از رهگذر دو دوره نمایندگی در مجلس شورای اسلامی، سفیری در قزاقستان و سوئد، سخنگویی وزارت امور خارجه و معاونت وزارت امور خارجه در حوزه کنسولی، پارلمانی و امور ایرانیان، تجارب فراوانی کسب نموده ام که از همه آنها قطعا در انجام مأموریت جدید بهره خواهم برد. در این میان ارتباط عمیق با مردم در داخل کشور و هموطنان عزیز مقیم خارج از کشور وجه اشتراک اغلب مسئولیت های سیاسی، اجتماعی و پارلمانی اینجانب در این دوره ها بوده است که به آن می بالم.

جامعه فرهیخته ایرانیان مقیم خارج از کشور همواره پشتوانه عظیم و سرمایه ارزشمندی برای پیشبرد اهداف عالی نظام جمهوری اسلامی ایران بوده اند و شما هموطنان گرامی مقیم اسپانیا با حفظ پیوندهای خود با مام میهن و معرفی عظمت فرهنگی و تاریخی و فضیلت های دینی و ملی ایرانیان، نمایندگان شایسته ای برای کشور و ملت خود بوده و به تحکیم و گسترش روابط همه جانبه دو کشور مساعدت قابل توجهی نموده اید.

 امیدوارم در طول خدمتم در این کشور، با کمک و همفکری همه ایرانیان مقیم اسپانیا بتوانیم فرهنگ صلح و دوستی که میراث و ارزش های معنوی نیاکان ما و شالوده فرهنگ غنی و باستانی ایران زمین است را با افتخار در معرض دید جهانیان قرار دهیم. اینجانب دست یاری به سویتان می گشایم و باور عمیق دارم که مردم تمدن ساز ایران در هر کجای دنیا که باشند با پایبندی به هویت تاریخی خود و با همدلی و امید، در مسیر شکوفایی و سرافرازی کشورمان در همه عرصه های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی برای ایران عزیز افتخار به ارمغان خواهند آورد.

ضمن سپاس و قدردانی از دوستی ها و همکاری هایتان، برایتان آرزوی سعادتمندی، سربلندی و موفقیت روزافزون دارم.

منبع :رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران_مادرید

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 3 × 1 =